Velikonoce.cz podruhé

28.3.2021 - 5.4.2021

Internetový projekt Velikonoce.cz přibližuje veřejnosti letos již druhým rokem duchovní poselství Velikonoc. Všem zájemcům pomůže prožít Svatý týden a Velikonoce i v omezených možnostech aktuální pandemické situace v rámci okresu.

Je množné vyhledávat v nabídce programů podle jednotlivých dnů či podle věkového zaměření (pro děti, mládež, rodiny, seniory).

V letošním roce věřící znovu objevují křížové cesty v přírodě, kde je možné spojit modlitbu křížové cesty s pohybem na čerstvém vzduchu v rámci okresu.

Na webu najdete inspirace k prožití velikonočního smíření s Bohem, k vedení křížových cest, dále domácí bohoslužby, tvoření nebo netradiční aktivity o Velikonocích. Připojena je také nabídka on-line přenosů bohoslužeb a obřadů z katedrál českých a moravských diecézí, ale také časy otevření kostelů k soukromé modlitbě.

Přejeme požehnané Velikonoce.cz

Bc. Petra Dolíhalová, koordinátorka