Křesťanské Vánoce.cz budou bohatší

19.11.2020 - 24.12.2020

Blíží se čas Vánoc a zanedlouho rozsvítíme první svíčku na adventním věnci. V letošní těžko předvídatelné situaci si lze jen stěží představit, jak budou advent a Vánoce probíhat.

Ačkoliv se epidemie koronaviru v naší zemi momentálně vyvíjí příznivě, rádi bychom nabídli návštěvu kostelů a modliteben také prostřednictvím multimediálních prostředků a internetové sítě.

Stránky KrestanskeVanoce.cz procházejí úpravou a nově bude možné jednoduše vyhledávat programy v kostelech a sborech, které se odehrávají přímo na místě, nebo programy dostupné prostřednictvím internetové sítě. Další novinkou bude oddíl inspirací a námětů, jak prožít adventní a vánoční čas v domácím prostředí.

Přes všechna omezení, která letošní Vánoce s největší pravděpodobností budou provázet, bychom společně s pořadateli rádi přispěli k prožití nadcházejícího období v duchu naděje a pokoje.

Bc. Petra Dolíhalová, koordinátorka projektu Křesťanské Vánoce