Biskupství brněnské

Hospic sv. Alžběty v Brně potřebuje pomoc

Ilustrace
22.6.2020 - 30.6.2020

Hospic sv. Alžběty si je vědom, že pro obyvatele Brna a okolí chybí v potřebném rozsahu Pobytová odlehčovací služba, která by umožnila osobám, pečujícím o své blízké, si alespoň na určitou dobu psychicky i fyzicky odpočinout a vyřídit si potřebné osobní záležitosti.

V klášteru sv. Alžběty v Kamenné ulici proto hospic zahájil na konci loňského roku rozsáhlou rekonstrukci celého severního křídla a dostavbu s cílem vytvořit zázemí pro Pobytovou odlehčovací službu s 23 lůžky a zázemí pro sociální služby hospice.

Celá investiční akce představuje rozpočet více než 100 mil. korun, z nichž ještě chybí přibližně 20 miliónů korun.
Budeme vděčni za podporu jednorázovým finančním darem nebo pravidelnými příspěvky v jakékoliv výši, sbírkou, pořádáním vlastních akcí na podporu hospice (přejte si jako dárek k narozeninám podporu hospice, uspořádejte sportovní turnaj…). Pomoci nám můžete také sdílením videa nebo přeposláním odkazu na video Vašim přátelům či obchodním partnerům. Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se, že s Vaší pomocí budeme moci už v příštím roce poskytovat komplexní služby hospicové a paliativní péče.


Odkaz na youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=QETA0bzHusE
Odkaz na facebook:
https://www.facebook.com/hospicbrno/videos/663399174438886/

Dana Zvonková, fundraising, public relations
tel.: 736 503 781, e-mail: fundraising@hospicbrno.cz