Katolické gymnázium Třebíč získalo ocenění Gympl roku

3.1.2020

Ke konci roku 2019 dostalo Katolické gymnázium Třebíč vánoční dárek v podobě ocenění Gympl roku v Kraji Vysočina. Toto hlasování je průzkumem mezi studenty a absolventy gymnázií v České republice zaměřené na to, jak se jim na jejich gymnáziu studuje nebo studovalo.

„Nejlepším doporučením je osobní zkušenost. Velmi si vážíme letošního prvního místa. Neustále se snažíme školu modernizovat, důležité je, aby studenti měli příjemné prostředí pro výuku a širokou nabídku volnočasových aktivit. Toto ocenění je pro nás dobrou zpětnou vazbou, že jdeme správným směrem,“ shrnuje ředitel Katolického gymnázia Vít Feldbabel.