Manželství není přežitek

7.11.2018

K 50. výročí vydání encykliky Humanae vitae připravil z.s. Hippokrates publikaci Manželství není přežitek, která je určena pro všechny, kteří žijí v manželství nebo se na manželství připravují.

Do sborníku přispěli brněnský biskup Mons. ThLic. Vojtěch Cikrle, předseda Rady pro rodinu ČBK, pomocný biskup olomoucké arcidiecéze Mons. Josef Nuzík, Mgr. Karel D. Skočovský, Ph.D., prof. ThLic. MUDr. Květoslav Šipr, CSc., MUDr. Helena Šiprová, Ph.D., MUDr. MDDr. David Száraz, MUDr. Maria Fridrichová, manželé Vyleťalovi, gynekolog a trvalý jáhen Mgr. MUDr. Petr Závodný, CSc. a doc. Mons. Aleš Opatrný, Th.D.

Při objednání církevní institucí (děkanát, farnost apod.) poskytuje Hippokrates slevu 20 % (běžná cena 87 Kč, cena po slevě 69 Kč). Publikaci lze objednat na adrese Hippokrates, Míčkova 59, 614 00 Brno, e-mail: hippokrates@bioetika.cz.