Třetí Národní kongres o Božím milosrdenství

8.6.2018

Ve dnech 8. až 10. června 2018 se pod záštitou brněnského diecézního biskupa Vojtěcha Cikrleho ve Slavkovicích a v Novém Městě na Moravě uskuteční třetí Národní kongres o Božím milosrdenství.

Kongres bude spojen s oslavami 10. výročí posvěcení kostela Božího milosrdenství a sv. Faustyny ve Slavkovicích. Součásti letošního kongresu, jehož motto zní: „Milosrdenství pro svět“, bude společná modlitba, přednášky, evangelizační koncert (ESPE). Kongres uzavře slavnostní mše svatá se zasvěcením Božímu milosrdenství, která bude v neděli 10. června od 15.00 hodin v areálu nad kostelem ve Slavkovicích předsedat brněnský diecézní biskup Vojtěch Cikrle.

Pořadatelem je Centrum Božího milosrdenství ve Slavkovicích a Otcové pallotini.
Podrobný program kongresu bude zveřejněn na stránkách www.slavkovice.cz v březnu 2018.