Pouť pro prvokomunikanty 2017

29.9.2017

Brněnský diecézní biskup Vojtěch Cikrle zve do Brna na Petrov všechny děti z brněnské diecéze, které ve školním roce 2016/17 poprvé přistoupily ke svatému přijímání, tedy všechny „prvokomunikanty“.

Kromě duchovního programu a setkání s otcem biskupem pro ně budou připravena různá stanoviště s hrami a aktivitami pro poučení i zábavu. Děti budou mít příležitost prohlédnout si také některá zajímavá místa na Petrově a v jeho blízkém okolí.

Duchovní správcové farností mohou děti, které letos poprvé přistoupily ke svatému přijímání, přihlašovat do 15. září 2017, a to on-line prostřednictvím formuláře na <kc.biskupstvi.cz>. Na uvedeném webu je možno najít také bližší informace o programu, letáček a další materiály.

Plakátek