Programová brožura Noci kostelů 2017 v Brně a okolí

9.6.2017

Již po deváté se v Brně a okolí dostává k rukám zájemců informační brožura s programy Noci kostelů. Zájemci si mohou předem vybrat z několika stovek programů šedesáti šesti kostelů, modliteben a kaplí v městě Brně a okolí – v okresech Brno-venkov, Blansko a Vyškov.

I letos lze do brožury v některých kostelech získat pamětní razítko. Pokud se zájemcům podaří získat alespoň 20 razítek, mohou si poté vyzvednout certifikát poutníka na Pastoračním středisku brněnské diecéze ( Petrov 5.)
Brožura je zdarma k dispozici v jednotlivých zapojených kostelech, sborech a modlitebnách, v informačních a volnočasových centrech, v knihovnách, na úřadech a v další řadě míst. K dostání bude v kostelech i během samotného programu Noci kostelů v pátek 9. června 2017.

V brožurce lze najít i pozvánku na letošní novinku – jízdu „Šaliny Noci kostelů“ v centru Brna s doprovodným programem.

Brožura je k dispozici v PDF náhledu ke stažení zde, a také na webovém portále www.nockostelu.cz na stránce brněnská diecéze pod odkazem Tiskoviny.

Odkazy:
brožurka PDF