Hra Poklady brněnské diecéze

1.6.2017

Při příležitosti 240. výročí založení brněnské diecéze připravuje Diecézní katechetické centrum poznávací hru Poklady brněnské diecéze. Hra je určena jednotlivcům nebo skupinám/rodinám bez rozdílu věku. Bude probíhat od 1. června do 31. října 2017.

Cílem hry je poznat „poklady“ brněnské diecéze – poutní místa, kostely, místa spojená s významnými osobnostmi a další zajímavosti. V diecézi je pro tuto hru vybráno celkem 61 pokladů (po třech v každém z dvaceti děkanství plus brněnská katedrála). Účastníci hry, kteří navštíví minimálně devět „pokladů“ a splní další podmínky, budou zařazeni do slosování. Začátkem listopadu bude ze všech účastníků hry vylosováno 50 výherců. Ti budou pozváni 2. 12. 2017 na Petrov a obdrží ceny.

Informace, pravidla hry a podrobné podklady budou k dispozici na stránkách http://biskupstvi.cz/poklady2017 koncem května 2017.