A3V: Listopad 2015

13.11.2015

Biskupství brněnské se spolupodílí na kurzech pořádaných Brněnskou akademií třetího věku. Přednášky se konají v Brně ve velkém Bakalově sále, Žerotínovo nám. 6 ve dvoutýdenních intervalech.

Přednášky v listopadu:
V pátek 13. 11. 2015 promluví od 15:00 hodin doc. PhDr. Stanislav Balík, Ph.D. z Fakulty sociálních studií MU na téma Církevní procesy padesátých let.
V pátek 27. listopadu 2015 proběhnou dvě přednášky:
Od 13:00 hodin v kurzu Zdraví je dar přednáší prof. Pavel Weber na téma Diabetes mellitus ve vyšším věku.
Od 15:00 hodin v kurzu Spirituální dimenze člověka hovoří prof. Petr Osolsobě na téma Pravda a krása v díle sv. Augustina.

Do programu Brněnské akademie třetího věku byla zařazena také instruktáž v malých skupinách Pohybem ke zdraví. Pro účastníky kurzů Brněnské akademie třetího věku je kondiční cvičení zdarma.