Apoštolské vyznání víry s obrázky pro děti

25.11.2013

Biskupství brněnské vydává brožurku Věřím v Boha s podtitulem Apoštolské vyznání víry s obrázky pro děti. Brožurka vychází v závěru Roku víry, je však aktuální stále. Jejím cílem je pomoci dětem snáze se naučit text apoštolského vyznání víry a porozumět mu. K lepšímu pochopení pomůže také rodičům. Je vhodná jako dárek pro rodiny s dětmi i jako pomůcka ve farní katechezi.

Barevnou brožurku formátu A6 připravilo Diecézní katechetické centrum v Brně. Cena jednoho kusu je 12 Kč. Je možno ji objednat e-mailem: kc.brno@biskupstvi.cz, poštou: Biskupství brněnské, Diecézní katechetické centrum, Petrov 5, 601 43 Brno nebo přímo zakoupit na uvedené adrese. V případě zasílání poštou je nutno objednat minimálně 10 ks.