Další ročník postgraduálního studia kanonického práva v Brně

30.5.2013

Do 31. května 2013 je možné podat přihlášky ke studiu kanonického práva na Katolické univerzitě Jana Pavla II v Lublinu, které zprostředkovává Akademie kanonického práva v brněnské diecézi. Další informace naleznete na: http://akademie.biskupstvi.cz

Brno: V současné době absolvuje druhý semestr prvního ročníku studia třiašedesát studentů z České a Slovenské republiky. Úspěšným absolventům, kteří splní požadavky fakulty a složí licenciátní zkoušku, bude po čtyřletém studiu přiznán titul licenciáta kanonického práva na polské papežské univerzitě, který může být nostrifikován podle zákonů České republiky.

Studium je koncipováno jako souhrn všech církevně právních odvětví, s možností specializace na východní právo. Cílem je vzdělání odborných pracovníků diecézí, a to nejen v oblasti církevního soudnictví, ale také církevní administrativy.

Přihlášky ke studiu lze podat do 31. května 2013 na adrese Akademie kanonického práva (Petrov 5, 602 00 Brno), která toto studium zprostředkovává.

Více informací o studiu a přihlášky jsou k dispozici na webových stránkách: www.akademie.biskupstvi.c