Lesná si připomene 20. výročí pravidelných bohoslužeb

12.9.2010
Kalendář V neděli 12. září 2010 v 10.30 hodin připomene slavnostní bohoslužba v Brně-Lesné 20. výročí zahájení pravidelných nedělních bohoslužeb v této brněnské městské části. O stavbu kostela usilovali obyvatelé Lesné již od roku 1968, v roce 2004 zde požehnal brněnský biskup Vojtěch Cikrle Duchovní centrum P. Martina Středy a blahoslavené Marie Restituty.

Blahoslavenou rodačku z Brna připomene stolní kalendář pro rok 2011

Římskokatolická farnost Brno-Lesná vydala pro rok 2011 stolní kalendář s obrázky a texty P. Martina Středy a brněnské rodačky, řeholní sestry Marie Restituty Kafkové, kterou papež Jan Pavel II. prohlásil v roce 1998 ve Vídni za blahoslavenou.

Kalendář je pro zájemce k dostání v Duchovním centrum P. Martina Středy a blahoslavené Marie Restituty v Brně-Lesné.
Cena 50,- Kč, po domluvě lze i zaslat poštou.