Den dětí v zázračném lese ve Velké Bíteši

23.5.2010
Pohádkový les Pohádkové bytosti přivítají děti ve Velké Bíteši v neděli 23. května 2010.

Příjemnou neděli může v Bíteši strávit netradičně celá rodina. „Program jsme připravili už od dvou hodin odpoledne, kdy se všichni sejdeme před radnicí na náměstí ve Velké Bíteši. Na děti čeká velké překvapení v podobě zázračného pohádkového lesu a dalších zajímavostí,“ uvedl předseda Poslanecké sněmovny ČR a lídr KDU-ČSL na Vysočině Jan Kasal. Pro děti jsou připraveny skoro tříhodinové kouzelné aktivity, při kterých je hlavně čeká procházka čarovným lesem pohádek až na Letnou. Samozřejmě nebudou chybět ani soutěže o ceny. Po takovém nabitém programu nejednomu vyhládne, a proto je na závěr připraven táborák na místní farní zahradě.

Občerstvení bude pořadateli zajištěno.
Kromě KDU-ČSL připravila pohádkové odpoledne také Kolpingova rodina ve Velké Bíteši. Ta usiluje především o rozvoj regionálních aktivit práce s mládeží v křesťanském duchu. Podílí se na různých společenských akcích pro mládež, rodiny s dětmi i pro seniory.

Další informace:
Mgr. Ladislav Koubek