Biskup Cikrle jmenoval nového kancléře kurie Biskupství brněnského

8.1.2010
Novým kancléřem kurie Biskupství brněnského je od 1. března 2010 jmenován Ing. Jiří Doffek, Ph.D.Brno: Protože dosavadní brněnský kancléř Ing. Josef Bambas odchází do Prahy, byl kancléřem diecézní kurie k 1.3.2010 jmenován Ing. Jiří Doffek, Ph.D.

Ing. Jiří Doffek, Ph.D. se narodil v roce 1971 v Brně, studoval na gymnáziu v Mikulově a Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně, kde v roce 2003 získal akademický titul doktor v oboru Teleinformatika.
Na Biskupství brněnském působí od roku 1995, od roku 1999 na pozici správce výpočetní techniky a programátora.
Jiří Doffek pochází z farnosti Pohořelice, nyní žije v Brně-Kohoutovicích, je ženatý a má tři děti.