Noc kostelů v Křesťanském magazínu 14.6.2009

14.6.2009
Jak informuje dramaturgyně Martina Burešová: "V úvodu magazínu se ohlédneme za Noci kostelů, která se uskutečnila poprvé v České republice v noci 29. května. Během ní zaznamenali pořadatelé ve 25 otevřených kostelech a modlitebnách v Brně, Adamově, Letonicích, Mikulově, Velkých Pavlovicích a Třebíči na 92 tisíc vstupů.

V dalším příspěvku představíme brněnské středisko Slezské diakonie s názvem Eliada. Od roku 2005 poskytuje na území Jihomoravského kraje sociální služby jako osobní asistenci, odlehčovací služby a ranou péči postiženým dětem a jejich rodinám.

Na závěr se podíváme na jeden zajímavý kurz s názvem Manželské večery. Jednou z církví, která je v naší republice pořádá, je Slovo života a je určen všem manželským párům, které na sobě chtějí pracovat a společně investovat do svého vztahu. "

vysílání: 14.6.2009 14.30 ČT 1
repríza: 16.6.2009 3.40 ČT 2
Pořadem provází Petra Oppeltová.