Biskup Cikrle mezi studenty

3.11.2008
V pondělí 3. listopadu v 19.00 hodin bude slavit brněnský biskup Vojtěch Cikrle mši ve studentském kostele Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů).Po ní vystoupí s tématickou přednáškou k Roku sv. Pavla s názvem „Vím, komu jsem uvěřil“ (2 Tim 1,12).

Brno: Studentské pondělky probíhají v kostele u jezuitů již řadu let pod vedením kaplana pro mládež P. Josefa Stuchlého SI. K bohoslužbám patří i zajímavé přednášky z různých oblastí. Biskup Vojtěch Cikrle pohovoří o sv. Pavlovi, jehož dvoutisící narození si v rámci Roku svatého Pavla, vyhlášeného Svatým otcem Benediktem XVI., připomíná katolická církev na celém světě. Svatý Pavel patří spolu se svatým Petrem k hlavním patronům brněnské diecéze i katedrály na Petrově.