Pouť Radia Proglas

28.5.2006
Na neděli 28. května připadá letos Den modliteb za sdělovací prostředky a již jedenáctá tradiční pouť Radia Proglas na Svatém Hostýně.Brno/Svatý Hostýn: Pouť Radia Proglas začne 7. neděli velikonoční (28.5.) v 10.10 hodin slavnostní bohoslužbou v bazilice Nanebevzetí Panny Marie. Hlavním celebrantem bude olomoucký světící biskup Josef Hrdlička, mši doprovodí zpěvem chrámový sbor z farnosti Brno-Židenice.

K polední modlitbě se účastníci sejdou na prostranství vedle baziliky, kde bude následovat zábavný program. Na jeho průběhu se letos poprvé společně podílejí pracovníci Radia Proglas a Televize Noe. Po svátostném požehnání ve 13 hodin (v bazilice) bude program pokračovat na venkovním pódiu vystoupením chrámového sboru ze Židenic i zábavnými vystoupeními pro větší i menší děti.

Další informace: Helena Horáková, manažerka Radia Proglas, Barvičova 85, 602 00 Brno horakova@proglas.cz, tel.: 543 217 241, fax: 543 217 245.