Farní jarmark na Vranově u Brna

19.12.2004
Charitativní akce "Farní jarmark" proběhne na Vranově u Brna letos již po čtvrté, a to na čtvrtou neděli adventní 19. prosince od 14.30 hodin.Vranov u Brna: Charitativní akce, jejíž úspěch závisí na nadšení a štědrosti zúčastněných, proběhne 19.12. v Duchovním centru sv. Františka z Pauly na Vranově u Brně. Do "Farního jarmarku" se může zapojit každý, kdo daruje nějaký vlastnoručně vyrobený předmět, např. vánoční ozdoby, pečivo či ruční práce všeho druhu, stejně jako ten, kdo si některý z nabízených výrobků koupí. V loňském roce se na této akci vybralo 20 800,- Kč, které byly zaslány na pomoc misiím v Indii. Rok předtím, v roce 2002 putoval finanční výtěžek zase na úhradu nákladů v projektu "Adopce na dálku", v jehož rámci farnost pomáhá dvěma indickým dětem.

Kromě příjemně prožitého adventního odpoledne přejí organizátoři účastníkům také radost z toho, že díky malému daru může mít někdo v jiné části světa naději na lepší budoucnost.

Další informace: S.M. Zdislava Nosková, tel. 541 239 264.