Koncert duchovní hudby v Dražovicích

6.6.2004
Římskokatolická farnost a Obec Dražovice pořádaly koncert duchovní hudby, který se konal v rámci roku Česká hudba 2004, ke 150. výročí narození Leoše Janáčka a 100. výročí úmrtí Antonína Dvořáka a jako součást rousínovských oslav 200. výročí narození Františka Sušila.Koncert se konal v neděli 6. června 2004 v 15.30 hodin ve farním kostele v Dražovicích.

Účinkovali: Akademické pěvecké sdružení MORAVAN Brno, sólisté opery ND v Brně Natálie Romanová a Richard Novák – zpěv, Mgr. Jan Král – varhany.
Zazněla díla autorů:
L. Janáček, A. Dvořák, B. Smetana, P. Křížkovský, J. B. Foerster, B. Martinů, E. Axman.

Záštitu nad koncertem převzali:
Ing. S. Juránek, hejtman JMK, Ing. Dr. L. E. Martinec, OSA, opat starobrněnský, prof. Dr. V. Cejpek, rektor JAMU.
Po koncertě bylo připraveno pohoštění pro účinkující i posluchače na Obecním úřadě.