Akce v rámci Roku rodiny ve farnosti Velké Meziříčí

25.3.2004 - 28.3.2004
Římskokatolický farní úřad ve Velkém Meziříčí připravil v rámci Roku rodiny několik tématických akcí: 1. PRO SENIORY

Ve čtvrtek 25. března na Zvěstování Páně promluvil v chrámu Páně sv. Mikuláše k seniorům člověk starší věkem ale úžasně mladý duchem, Dr. Miroslav Krejčíř.

2. PRO MLÁDEŽ

V sobotu 27. března se konala v 16.30 v hasičce beseda s knězem a lékařem v jedné osobě. P. MUDr. Karel Rozehnal se zvláště věnoval nemocným AIDS. O této nemoci ale i o zdravém sexuálním životě promluvil z hlediska těla i duše. Ta je v této oblasti nejdůležitější, jako v každé jiné. Promluvil i o tělesných záležitostech, které je také potřeba dobře znát..

3. PRO MANŽELE A RODIČE

V neděli 28. března se konala v 15.00 v J-klubu na náměstí přednáška vedoucího centra pro rodinu v Brně, Ing. Víta Janků. Sám je otec rodiny, nebyla to tedy vyčtená slova ale kus života těžkého, ale krásného. Na každou rodinu můžeme vztáhnout tato básníkova slova.

Jan Peňáz
dekanstvivm@horacko.com