Přímý přenos půlnoční mše na Štědrý den bude z Brna

24.12.2003
Katolickou bohoslužbu z chrámu sv. Augustina v Brně vysílá v přímém přenosu Česká televize Brno na 1. programu na Štědrý večer o půlnoci. Brno: Půlnoc Štědrého večera je časem, kdy křesťané na celém světě, za velkého zájmu veřejnosti, slaví narození Ježíše Krista. Tuto velkou událost doprovází radost z toho, že se nám narodil Spasitel. Proto se také tento den vzájemně obdarováváme.

Brněnské studio České televize letos připravilo půlnoční mši z chrámu sv. Augustina v Brně - Masarykově čtvrti. Kostel pochází z roku 1935 a jeho oltář vyzdobil akademický sochař Josef Axmann. Bohoslužbu v přímém přenosu bude celebrovat místní farář P. Miloslav Kabrda, SDB. Pořad připravili: Jiří Florian (dramaturg) a Jakub Nosek (režie).