Katolické gymnázium v Třebíči oslavilo desáté narozeniny

5.9.2003
Děkovnou bohoslužbu při příležitosti 10. výročí založení jedné z jedenácti církevních škol působících na území brněnské diecéze slavil brněnský biskup Vojtěch Cirkle v pátek 5. září v 10.00 hodin v kostele sv. Martina v Třebíči.Třebíč: Během jubilejního roku svého desetiletého působení uspořádalo Katolické gymnázium v Třebíči řadu duchovních, společenských i sportovních akcí. Radostným dnem pro školský ústav byl letošní 29. červen, kdy přijal v katedrále sv. Petra a Pavla v Brně kněžské svěcení absolvent tohoto gymnázia, Petr Hošek, nyní působící jako kaplan v brněnském kostele sv. Tomáše.

Oslavy vedení školy završilo děkovnou bohoslužbou v pátek 5. září. v 10.00 hodin. Po mši následovalo setkání se zakladateli gymnázia a dalších hostů, přátelské posezení, vzpomínání na to, jak se začínalo, a prohlídka školy.