Konference Možnosti a hranice přirozeného plánování rodičovství

4.10.2002
Sdružení CENAP pořádalo 4. října 2002 v Praze konferenci s mezinárodní účastí na téma Možnosti a hranice přirozeného plánování rodičovství. Konference byla určena pro všechny, kdo se chtějí dozvědět více o přirozeném plánování rodičovství, zajímají se o vztahy v rodině a mezi manželi, sexuální výchovu mládeže, přednáškovou činnost a poradenství v této oblasti.Přednášejícími byli čeští a zahraniční lékaři, psychologové, poradci z Poraden přirozeného plánování rodičovství, lidé, kteří se zabývají sexuální výchovou dětí, mládeže a dospělých, pedagogové, lidé, kteří pracují s mládeží v preventivních programech apod. Osloveni k aktivní účasti byli i teologové a zástupci církví.

Bližší informace získáte na adrese: CENAP, Trnitá 8, 602 00 Brno, tel./fax 05-43254891, e-mail. cenap@volny.cz.