Velkopáteční bdění na Vranově u Brna

29.3.2002
Velkopáteční bdění v Duchovním centru sv. Františka z Pauly se uskuteční na Velký pátek 29.3.2002 od 21.00 do 23.00 hod.Z podnětu současného generálního představeného Řádu Nejmenších bratří svatého Františka z Pauly (paulánů), Giuseppe Florini Morosiniho, který začátkem devadesátých let působil ve Vranově u Brna, už desátý rok probíhájí ve zdejším poutním kostele noční bdění (adventní, velkopáteční a svatodušní) jako duchovní příprava na prožívané liturgické období.

K zamyšlení nad utrpením a křížovou cestou našeho Pána zvou také letos bratři pauláni a Školské sestry svatého Františka, které na Vranově u Brna působí v nově vybudovaném Duchovním centru sv. Františka z Pauly (program březen-srpen 2002 je možné najít na http://www.DC-Vranov.katolik.cz).