250. výročí narození sv. Klementa Hofbauera

15.3.2001 - 1.7.2001
V roce 2001 se u příležitosti 250. výročí narození sv. Klementa Hofbauera konají následující akce:
  • 15. března, Tasovice, 17.00 hodin – slavnostní mše sv., setkání poutníků.
  • 17. března, Tasovice, 12.00 hodin – slavnostní mše sv., hlavní celebrant O. ThDr. Edward Nocuń, provinciál varšavské provincie redemptorisů, mše se zúčastnili poutníci z Polska, Radio Maryja, po mši se konalo setkání poutníků.
  • 20. května (výročí svatořečení), Tasovice, 11.00 hodin – slavnostní mše sv., hlavní celebrant O. Jan Zemánek, provinciál pražské provincie redemptoristů, 15.00 hodin – nešpory.
  • 26. května (výročí svatořečení, pražská pouť), Tasovice, 12.00 hodin – slavnostní mše sv., hlavní celebrant O. Jan Zemánek, provinciál pražské provincie redemptoristů.
  • 27. května (výročí svatořečení, pražská pouť), Vídeň, 8.30 hodin – slavnostní mše sv. v kostele Maria am Gestade, hlavní celebrant Mons. Jaroslav Škarvada.
  • 1. července, Znojmo-Louka, 11.00 hodin – slavnostní mše sv., hlavní celebrant Mons. ThDr. Antonín Liška, CSsR, 16.00 hodin – nešpory v Tasovicích.