Poutní místa Moravy a Slezska po třetí

Ke čtenářům se dostává již třetí vydání vyhledávané publikace Poutní místa Moravy a Slezska autora Františka Odehnala.Brno: Kniha Poutní místa Moravy a Slezska vychází s podporou všech tří diecézí Moravské církevní provincie a popisuje historii i současnost 191 poutních míst. Kromě 465 barevných fotografií obsahuje publikace tématické mapy (církevní rozdělení ČR, důležitá evropská poutní místa, podrobné mapy poutních míst po diecézích se zakreslením nových kostelů a kaplí a klášterů postavených po roce 1989), datace poutí i bohoslužeb, dojezdové trasy a mnoho dalších zajímavostí.

Publikace formátu A5 má 480 stran a její cena je 349 Kč.
Vydal Jiří Brauner - Kartuziánské nakladatelství, Kartouzská 6, 612 00 Brno , tel. 549 241 588, 603 247 540.
Případné objednávky: p.braunerova@seznam.cz nebo písemně na výše uvedenou adresu.

Ukázka.