Květnové akce Vysokoškolského katolického hnutí v Brně

V pondělí 21.5.2007 proběhne po studentské mši svaté (19.00 hodin) v aule Martina Středy (Jezuitská ulice) přednáška známého teologa o. ThLic. Pavla Havláta, OM. Tématem přednášky bude „Kontemplace Kristovy tváře“. Pro všechny zájemce o účast na noční hubertské pouti máme důležité upozornění: pouť se koná v úterý 29. května. Sraz poutníků bude ve 20:30 u kostela Nanebevzetí Panny Marie ("u Jezuitů").

Příští úterý 22.5.2007 jste zváni na přednášku nazvanou Tajemství Afriky, která se uskuteční v 18 hodin v Informačním kontaktním centru na Petrově. Doktorka Klára Petrželková nám řekne něco o výzkumu lidoopů v Kamerunu.

Noční bdění ku příležitosti seslání Ducha Svatého, 26.5.-27.5.2007 začátek 21:00 v kostele Nanebevzetí Panny Marie("u Jezuitů"). Adorace plná hudby, písma, modliteb, ale i tichého rozjímání. Ve 4:00 se jede rozjezdem na přehradu, kde bude sloužena mše při východu slunce (pokud bude pěkně), takže si vemte karimatku nebo deku. Kontaktní osoba ke které je možno se nahlásit: Veronika Janková: JankovaVeronika@seznam.cz nebo tel: 732 157 624.

Všechny nadšené cyklisty zveme na putování na kole z Uherského Brodu do rakouského poutního místa Mariazell, které se uskuteční od 6. do 15.8.2007. Na zpáteční cestě je možné použít autobus, který odveze zájemce na národní setkání mládeže do Tábora. Cena 2900 Kč. Bližší informace o pouti: www.cyklopoute.cz nebo tel: 777 623 930.

Další informace:
Studentské centrum VKH Brno