Nabídka nakladatelství Paulínky

Nakladatelství Paulínky nabízí následující publikace:Bernard Ugeux
Hledání vnitřního pramene
Je možné do křesťanství včlenit přínos velkých východních mystických tradic a přitom jej nenarušit? Jak účinně spojit cestu svatosti a cestu lidského růstu? Tato kniha je příležitostí objevit ve vlastním nitru prostor svobody, získat odstup od starostí, které každý den zavalují lidské srdce, a nechat v něm vytrysknout proud svěží vody. Je určena křesťanům, ale i všem hledajícím lidem.
Autor je profesor antropologie a teologie v Toulouse. Věnuje se také duchovnímu doprovázení a vede kurzy spirituality.
Brož., 192 str., cena 192 Kč.

Sławomir Sznurkowski
Ježíši, důvěřuji Ti
Omalovánky s vyprávěním
Anička s Honzíkem jsou opět u babičky, a tentokrát se něco dozví o životě sv. Faustyny, o jejích setkáních s Pánem Ježíšem, o jeho obraze, který dala namalovat, a o modlitbě korunky k Božímu milosrdenství.
Další z edice Omalovánek s vyprávěním, ve které již vyšly publikace: Svatá noc, Krásná Paní z nebe, Svatý František z Assisi.
Brož., 16 str., 29 Kč.

Růženec
Vezměte znovu s důvěrou do rukou růženec a objevte ho v novém světle Písma svatého v harmonii s liturgií a v kontextu každodenního života. Jan Pavel II. (RVM, 43)
Brož., 32 str., 32 Kč. (Lze objednat i s vloženým desátkem – 52 Kč)

Přijď, ó Duchu přesvatý
Svatodušní novéna
Novéna inspirovaná sekvencí „Přijď, ó Duchu přesvatý“. Úryvek zmiňované sekvence se stává jakýmsi mottem každého dne. Po něm následují vybraná čtení z Písma, podněty k zamyšlení a závěrečná modlitba.
Brož., 36 str., 32 Kč.

S láskou
Určeno pro zamilované, snoubence, novomanžele i manžele jakéhokoliv věku. Obsahuje jednotlivé modlitby, úryvky z učení církve a další zamyšlení, které připomínají, že láska je darem dvou osob sobě navzájem a zároveň je darem Božím. Kniha je vhodná i jako dárek.
Brož., 32 str., 30 Kč.

Více informací na www.paulinky.cz