Duchovní programy ve slavkovském děkanství

Děkanství slavkovské ve spolupráci se Školskými sestrami Naší Paní srdečně zve na DUCHOVNÍ PROGRAMY VE SLAVKOVĚ U BRNA které probíhají v Domě Svaté Rodiny, Malinovského 280. 3. 3. 2007
Kurz pro spolupracovníky ve farnostech
Kurz na téma: “kostel” povede P. Jindřich Bartoš, znojemský děkan. Začátek v 9.00, ukončení v 14.00. S sebou: přezůvky a svačinu.

10. 3. 2007
Obnova pro muže a ženy všech věkových kategorií
“Duchovní a kulturní identita českého národa.” Vede prof. P. Petr Piťha z Prahy. Začátek v 9.00, ukončení v 18.00. S sebou: přezůvky, finanční příspěvek 150 Kč, oběd zajištěn.

12. 5. 2007
Obnova pro děvčata a chlapce od 17 let
“Povolání křesťana do manželství a k zasvěcenému životu.” Vede P. Pavel Stuška, spirituál arcibiskupského gymnázia na Velehradě. Začátek v 9.00, ukončení v 17.00. S sebou: přezůvky s bílou podrážkou, psací potřeby, dobrovolný příspěvek.

26. 5. 2007
Obnova pro děvčata od 14 let
“Co každému nejvíc sluší, je mít krásnou čistou duši” Obnovu povede P. Marek Dunda z Vranova nad Dyjí. Začátek v 9.00, ukončení v 18.00. S sebou: přezůvky s bílou podrážkou, psací potřeby, dobrovolný příspěvek.

Svůj příjezd ohlaste nejpozději den před obnovou na tel.: 544 423 241, nebo e-mail: ssnd@seznam.cz (klášter Školských sester Naší Paní, Zahradní 1433).