Adventní akce Vysokoškolského katolického hnutí v Brně

Vysokoškolská katolická hnutí (VKH) vznikala po roce 1989. VKH Brno vzniklo v roce 1990 a sídlí v prostorech Studentského centra na Kozí ulici 8. V současnosti působí VKH v Praze, Brně, Olomouci a Ostravě.Brno: Se zahájením nového školního roku se v Brně rozběhla řada programů pro mladé křesťany studující na zdejších středních i vysokých školách. Kaplanem pro vysokoškolské studenty v Brně byl k 1.9.2004 jmenován jezuita Josef Stuchlý, s nímž se mohou mladí věřící setkávat na pravidelných bohoslužbách v kostele Nanebevzetí Panny Marie na Jezuitské ulici, a to vždy v pondělí od 19. hodiny. Zajímavé nabídky pro křesťanské studenty připravuje pravidelně právě VKH v Brně a také na adventní dobu připravilo několik zajímavých akcí.

Přehled akcí je k dispozici na stránkách VKH Brno.

Kontakt: VKH Brno, Studentské centrum, Kozí 8, Brno 602 00, tel: 542 216 694,
scentrum@email.cz, http://www.katolik.cz/vkhbrno