Biskupství brněnské

Dny modliteb

Den vzájemných modliteb farností za bohoslovce a bohoslovců za farnosti brněnské diecéze

Datum Farnost
6. ledna  Blansko
6. ledna  Břeclav-Poštorná
7. ledna  Benešov u Boskovic
8. ledna  Boskovice
8. ledna  Milonice
9. ledna  Brno-Líšeň
9. ledna  Podivín
10. ledna  Ostrov u Macochy
11. ledna  Bohdalice
11. ledna  Letonice
12. ledna  Brno-Obřany
12. ledna  Žďárná
13. ledna  Černá Hora
13. ledna  Zaječí
14. ledna  Brno-Žabovřesky
14. ledna  Strážek
15. ledna  Sebranice u Boskovic
16. ledna  Boleradice
16. ledna  Klentnice
17. ledna  Bedřichov u Lysic
17. ledna  Bulhary
18. ledna  Jaroměřice nad Rokytnou
19. ledna  Diváky
19. ledna  Kobylí na Moravě
20. ledna  Kuřim
20. ledna  Velké Pavlovice
21. ledna  Březník
21. ledna  Únanov
22. ledna  Hustopeče u Brna
23. ledna  Brtnice
23. ledna  Čejkovice
24. ledna  Dolní Bojanovice
25. ledna  Lysice
25. ledna  Ochoz u Brna
26. ledna  Horní Věstonice
26. ledna  Krhov
27. ledna  Hodonín
27. ledna  Hovorany
28. ledna  Jakubov u Moravských Budějovic
29. ledna  Želetava
29. ledna  Žerotice
30. ledna  Drnholec
30. ledna  Šakvice
31. ledna  Budeč
31. ledna  Staré Hobzí
1. února  Adamov
1. února  Bořitov
2. února  Doubravice nad Svitavou
3. února  Jedovnice
3. února  Křtiny
4. února  Lipovec u Blanska
5. února  Lipůvka
5. února  Vysočany u Blanska
6. února  Petrovice u Blanska
7. února  Cetkovice
8. února  Horní Štěpánov
8. února  Třešť
9. února  Rájec nad Svitavou-Jestřebí
9. února  Telč
10. února  Brno-Bystrc
10. února  Rakvice
11. února  Knínice u Boskovic
11. února  Protivanov
12. února  Bory
12. února  Brno-Komárov
13. února  Chvalkovice u Bučovic
14. února  Křižanovice u Bučovic
15. února  Brno-Lískovec
15. února  Křetín
16. února  Svitávka
16. února  Urbanov
17. února  Újezd u Černé Hory
18. února  Brno-Řečkovice
18. února  Sloup v Moravském krasu
19. února  Brno-Křenová
19. února  Šatov
20. února  Brno-Žebětín
20. února  Šafov
21. února  Měnín
22. února  Těšany
22. února  Židlochovice
23. února  Fryšava pod Žákovou horou
23. února  Syrovice
24. února  Bobrová
24. února  Bohdalov
25. února  Žďár nad Sázavou-I
26. února  Jámy
26. února  Znojmo-Hradiště
27. února  Olbramkostel
27. února  Vrbovec
28. února  Želetice u Kyjova
1. března  Dambořice
1. března  Šardice
2. března  Bohuslavice u Kyjova
2. března  Nové Město na Moravě
3. března  Archlebov
3. března  Moutnice
4. března  Ostrov nad Oslavou
5. března  Radešínská Svratka
6. března  Horní Břečkov
6. března  Pravlov
7. března  Žďár nad Sázavou-II
8. března  Medlov nad Jihlavou
9. března  Věteřov
9. března  Žatčany
10. března  Herálec pod Žákovou horou
11. března  Nové Veselí
11. března  Tasovice
12. března  Dyje
12. března  Sněžné na Moravě
13. března  Ruda
13. března  Starý Petřín
14. března  Bítov
14. března  Lukov u Znojma
15. března  Březí u Osové Bítýšky
15. března  Znojmo-sv.Kříž
16. března  Brno-Komín
16. března  Nevojice
17. března  Brno-Královo Pole
18. března  Břeclav
18. března  Velké Bílovice
19. března  Brankovice
19. března  Bučovice
20. března  Nemotice
20. března  Tvrdonice
21. března  Bavory
21. března  Brno-sv.Jakub
22. března  Jevišovka
22. března  Lechovice
23. března  Bílovice nad Svitavou
24. března  Práče
24. března  Unín u Tišnova
25. března  Veverská Bítýška
26. března  Kunštát na Moravě
27. března  Březí u Mikulova
28. března  Dolní Dunajovice
29. března  Dolní Věstonice
30. března  Brod nad Dyjí
30. března  Hevlín
31. března  Hrušovany nad Jevišovkou
1. dubna  Božice
1. dubna  Horní Dubňany
2. dubna  Křepice u Hustopečí
3. dubna  Velké Němčice
4. dubna  Uherčice u Hustopečí
4. dubna  Zhoř u Jihlavy
5. dubna  Tvarožná
5. dubna  Žďárec
6. dubna  Bošovice
6. dubna  Kobeřice u Brna
7. dubna  Křenovice u Slavkova
8. dubna  Nížkovice
8. dubna  Otnice
9. dubna  Slavkov u Brna
9. dubna  Tišnov
10. dubna  Předklášteří
10. dubna  Přibice
11. dubna  Pyšel
11. dubna  Rouchovany
12. dubna  Jinošov
12. dubna  Mohelno
13. dubna  Tasov
13. dubna  Zbýšov u Brna
14. dubna  Stařeč
14. dubna  Třebíč-Jejkov
15. dubna  Stará Říše
15. dubna  Štítary na Moravě
16. dubna  Blučina
16. dubna  Bratčice
17. dubna  Obyčtov
17. dubna  Olešná na Moravě
18. dubna  Dyjákovičky
18. dubna  Lančov
19. dubna  Havraníky
19. dubna  Hnanice
20. dubna  Blížkovice
20. dubna  Citonice
21. dubna  Načeratice
21. dubna  Vratěnín
22. dubna  Popice u Znojma
22. dubna  Znojmo-sv.Mikuláš
23. dubna  Pavlov u Radostína nad Oslavou
23. dubna  Uhřínov
24. dubna  Malešovice
24. dubna  Stálky
25. dubna  Lovčice u Kyjova
25. dubna  Ždánice
26. dubna  Valeč u Hrotovic
26. dubna  Znojmo-Louka
27. dubna  Kučerov
27. dubna  
28. dubna  Rousínov u Vyškova
28. dubna  Svatoslav
29. dubna  Královopolské Vážany
29. dubna  Rozseč u Třešti
30. dubna  Kostelní Myslová
1. května  Heřmanov u Velké Bíteše
2. května  Křoví
2. května  Olší u Tišnova
3. května  Měřín
3. května  Osová Bítýška
4. května  Křižanov
4. května  Netín
5. května  Šaratice
5. května  Vladislav
6. května  Ostrovačice
6. května  Růžená
7. května  Dolní Kounice
7. května  Domašov
8. května  Ivančice
8. května  Neslovice
9. května  Čučice
9. května  Řeznovice
10. května  Brno-Židenice
10. května  Studená
11. května  Bystřice nad Pernštejnem
11. května  Rožná nad Pernštejnem
12. května  Olešnice na Moravě
12. května  Vísky u Letovic
13. května  Dačice
13. května  Vranov u Brna
14. května  Brno-Husovice
15. května  Brno-Staré Brno
16. května  Lednice na Moravě
17. května  Moravská Nová Ves
18. května  Brno-sv.Augustin
19. května  Dobročkovice
19. května  Lanžhot
20. května  Brno-sv.Janů
20. května  Předín
21. května  Hvězdlice
21. května  Popelín
22. května  Prosiměřice
22. května  Sulíkov
23. května  Lukov u Moravských Budějovic
23. května  Mikulovice u Znojma
24. května  Krumvíř
24. května  Němčičky
25. května  Jihlava-Matky Boží
26. května  Dražovice
26. května  Rozsochy
27. května  Brno-Zábrdovice
28. května  Brno-sv.Tomáš
29. května  Babice u Lesonic
29. května  Brno-Tuřany
30. května  Brno-Lesná
30. května  Dalečín
30. května  Jimramov
31. května  Moravec
31. května  Sulkovec
1. června  Pavlice
1. června  Ratíškovice
2. června  Hluboké Mašůvky
3. června  Hostim
3. června  Oleksovice
4. června  Lomnice u Tišnova
5. června  Borkovany
6. června  Trstěnice u Moravského Krumlova
6. června  Vílanec
7. června  Mikulov na Moravě-sv.Jan
7. června  Sedlec u Mikulova
8. června  Modřice
8. června  Pozořice
9. června  Moravany
9. června  Troubsko
10. června  Ořechov-sv.Jiří
11. června  Červená Lhota
11. června  Okříšky
12. června  Oslavany
12. června  Stonařov
13. června  Kadov u Miroslavi
14. června  Šlapanice u Brna
14. června  Telnice
15. června  Újezd u Brna
15. června  Želešice
16. června  Rajhrad
16. června  Střelice u Brna
17. června  Nosislav
18. června  Pohořelice
18. června  Přísnotice
19. června  Opatov na Moravě
20. června  Loděnice u Moravského Krumlova
20. června  Miroslav
21. června  Našiměřice
21. června  Vedrovice
22. června  Batelov
22. června  Mrákotín
23. června  Dolní Loučky
23. června  Drásov
24. června  Čebín
24. června  Vážany nad Litavou
25. června  Deblín
25. června  Radkov u Telče
26. června  Lažánky
26. června  Rudíkov
27. června  Budkov
27. června  Častohostice
28. června  Domamil
28. června  Jemnice
29. června  Brno-dóm
29. června  Kdousov
30. června  Hartvíkovice
15. září  Dukovany
15. září  Heraltice
16. září  Dalešice
16. září  Hrotovice
17. září  Krasonice
17. září  Nová Říše
18. září  Třebíč-město
18. září  Třebíč-zámek
19. září  Doubravník
19. září  Prace
20. září  Trnava u Třebíče
21. září  Luleč
22. září  Drnovice
22. září  Komořany
23. září  Rostěnice
23. září  Velká Bíteš
24. září  Koněšín
24. září  Přibyslavice
25. září  Benetice
25. září  Čáslavice
26. září  Horní Újezd u Třebíče
26. září  Velký Újezd u Jemnice
27. září  Náměšť nad Oslavou
28. září  Jevišovice
28. září  Lipník u Hrotovic
28. září  Veverské Knínice
29. září  Martínkov
29. září  Valtice
30. září  Bohutice
30. září  Branišovice
1. října  Vlasatice
1. října  Vranovice nad Svratkou
2. října  Korolupy
2. října  Lubnice
3. října  Mašovice
3. října  Strachotice
4. října  Pavlov u Mikulova
4. října  Žarošice
5. října  Radostín nad Oslavou
6. října  Chvalatice
6. října  Perná
7. října  Milovice u Mikulova
7. října  Novosedly
8. října  Pasohlávky
8. října  Pavlov u Stonařova
9. října  Nový Přerov
10. října  Rokytnice nad Rokytnou
11. října  Moravský Krumlov
12. října  Rovečné
12. října  Zvole nad Pernštejnem
13. října  Hostěradice
13. října  Volfířov
14. října  Jihlava-sv.Jakub
15. října  Myslibořice
15. října  Těšetice u Znojma
16. října  Litohoř
16. října  Přímětice
17. října  Lísek u Bystřice nad Pernštejnem
17. října  Slup
18. října  Nedvědice pod Pernštejnem
18. října  Prosetín u Bystřice nad Pernštejnem
19. října  Letovice
19. října  Rozhraní
20. října  Bohuňov
20. října  Starovičky
21. října  Bořetice u Hustopečí
21. října  Brumovice na Moravě
22. října  Mikulčice
22. října  Mutěnice
23. října  Lužice u Hodonína
23. října  Prušánky
24. října  Horní Dunajovice
25. října  Dubňany
25. října  Pouzdřany
26. října  Strachotín
26. října  Třebětice u Dačic
27. října  Jamné u Jihlavy
27. října  Vysoké Studnice
28. října  Dlouhá Lhota
28. října  Vrbice u Břeclavi
29. října  Babice nad Svitavou
29. října  Šitbořice
30. října  Luka nad Jihlavou
30. října  Střížov u Jihlavy
31. října  Horní Bojanovice
31. října  Klobouky u Brna
1. listopadu  Černovice u Boskovic
2. listopadu  Hrádek u Znojma
3. listopadu  Cizkrajov
3. listopadu  Lipolec
4. listopadu  Český Rudolec
5. listopadu  Dešná u Dačic
6. listopadu  Horní Slatina
7. listopadu  Kostelní Vydří
8. listopadu  Blažovice
8. listopadu  Mikulov na Moravě-sv.Václav
9. listopadu  Moravské Budějovice
10. listopadu  Nové Syrovice
11. listopadu  Jiřice u Miroslavi
11. listopadu  Olbramovice u Mor. Krumlova
12. listopadu  Podolí u Brna
13. listopadu  Kněžice u Třebíče
14. listopadu  Chlum u Třebíče
14. listopadu  Ivaň
15. listopadu  Budišov u Třebíče
16. listopadu  Střížov-Číměř
17. listopadu  Rosice u Brna
18. listopadu  Vysoké Popovice
19. listopadu  Zbraslav u Brna
20. listopadu  Dlouhá Brtnice
21. listopadu  Panské Dubenky
22. listopadu  Rancířov
23. listopadu  Dobré Pole
24. listopadu  Nové Sady
25. listopadu  Matějovec
26. listopadu  Olšany u Dačic
27. listopadu  Slavonice
28. listopadu  Štěpánov nad Svratkou
29. listopadu  Běhařovice
30. listopadu  Petrovice u Moravského Krumlova
1. prosince  Dobřínsko
2. prosince  Horní Kounice
3. prosince  Vémyslice
4. prosince  Kurdějov
5. prosince  Kamenice u Jihlavy
6. prosince  Kostelec u Jihlavy
7. prosince  Radkovice u Hrotovic
8. prosince  Biskupice u Hrotovic
9. prosince  Popice u Hustopečí
9. prosince  Starovice
10. prosince  Nikolčice
10. prosince  Višňové u Znojma
11. prosince  Břežany u Znojma
12. prosince  Dyjákovice
13. prosince  Litobratřice
14. prosince  Troskotovice
15. prosince  Hrabětice
15. prosince  Palupín
16. prosince  Konice u Znojma
17. prosince  Jaroslavice
18. prosince  Rančířov u Jihlavy
18. prosince  Vranov nad Dyjí
19. prosince  Velké Meziříčí
20. prosince  Hodonice
20. prosince  Chvalovice
21. prosince  Ořechov-Všech svatých
22. prosince  Valtrovice