Brno navštíví zástupkyně domova Karibu Nyumbani

17.5.2023

Marie Šindelková, spoluautorka projektu Domova pro opuštěné děti Karibu Nyumbani, bude mít v Brně od 15. do 21. května 2023 sérii přednášek, při kterých projekt představí. Jedna z nich se bude konat ve středu 17. května 2023 po večerní mši svaté v 18.30 hodin v kostele Neposkvrněného Početí Panny Marie na Křenové ulici.

„Karibu Nyumbani je především rodina pro opuštěné malé děti a sirotky v Tanzanii, asi 40 kilometrů od Dar es Salaamu. Domov vedeme společně s Fionou z Anglie a s Ester z Tanzánie. Pro opuštěné děti jsme vybudovaly domov, postavily mateřskou školku a základní školu, kde se jim dostává láskyplné péče a vzdělání,“ říká Marie Šindelková. Více o Domově Karibu Nyumbani najdete na www.karibunyumbani.org.

Rozhovor s Marií Šindelkovou ZDE