Přímé přenosy bohoslužeb od 5. do 11. dubna 2023

6.4.2023 - 11.4.2023

Přímé přenosy velikonočních bohoslužeb v Radiu Proglas a Tv Noe budou také z Brna a brněnské diecéze.

Na Bílou sobotu bude televize Noe od 21.00 přenášet vigilii z kostela sv. Václava v Dolních Bojanovicích.
Radio Proglas nabídne velkopáteční obřady od 15.00 z kostela Panny Marie Pomocnice v Brně-Žabovřeskách a velikonoční vigilii na Bílou sobotu od 20.30 z brněnského kostela sv. Augustina.
Mše svatá na velikonoční neděli začíná v 9.00 a přenášena bude z brněnské katedrály sv. Petra a Pavla.
Česká televize odvysílá v neděli na ČT2 od 9.30 mši svatou z kostela sv. Augustina v Brně, celebruje P. Petr Vrbacký.

Vedle těchto sdělovacích prostředků lze využít také internetové přenosy bohoslužeb z farností, poutních míst a dalších kostelů. Jejich přehled je k dispozici na webu MseOnline.cz.

Celý přehled ZDE