Člověk a víra ve Vranově u Brna

19.3.2023

V neděli 19. března 2023 v 11.00 hodin bude brněnský biskup Pavel Konzbul slavit bohoslužbu ve Vranově u Brna pro členy spolku Člověk a víra. Po bohoslužbě následuje beseda s přítomnými fotografy.

„Fotografický spolek Člověk a Víra se začal rodit v roce 2011. Jeho prvním cílem bylo rozvíjet křesťanskou fotografii jako do té doby opomíjený žánr a přispívat ke kultivaci chování fotografů během církevních obřadů. Spolek zahajoval v Praze se třemi fotografy, rychle se však rozvíjel, a tak v současné době působí více než 145 členů nynějšího spolku Člověk a Víra (ve věku od 15 do 75 let) po celé České republice, 6 na Slovensku a 13 v Egyptě.“

Převzato z https://www.clovekavira.cz/

Brněnští fotografové ze spolku „Člověk a víra“ Petr Polanský a Dušan Kadlec jsou autory současných oficiálních portrétních fotografií biskupa Pavla Konzbula