V červnu se uskuteční IV. kongres o Božím milosrdenství

10.6.2022

Ve dnech 10. až 12. června 2022 se bude konat u kostela Božího milosrdenství ve Slavkovicích a v Novém Městě na Moravě IV. kongres o Božím milosrdenství.

Myšlenka kongresů o Božím milosrdenství (BM( vznikla v roce 2002. Smyslem kongresů o BM je, aby skrze společnou modlitbu, reflexi, setkání a výměnu zkušeností si byla církev více vědoma Božího milosrdenství a byla jím více motivována.
Předchozí kongresy (2011, 2014 a 2018) jsou zdokumentovány na stránkách www.kongres.slavkovice.cz V archivu jsou mimo jiné k dispozici Sborníky textů z minulých kongresů.

Heslo letošního kongresu „Jedině v Kristu“ je pozváním k obnovení vztahu s Pánem, jenž je Cestou, Pravdou a Životem. Pořadatelem kongresu je Centrum Božího milosrdenství ve Slavkovicích a otcové pallotini. V rámci kongresu se také uskuteční (v sobotu 11. června od 18.00 hodin) setkání pro všechny pod vedením handicapovaných, které společně s otci pallotiny připravuje Kolpingovo dílo ČR.

Veškeré informace tykající se kongresu lze získat na www.slavkovice.cz nebo na tel. č.: 566 502 850, 774 521 531.

Program ZDE