Pouť ke svatému Valentinu v Brně 2019

13.2.2019

V předvečer svátku, ve středu 13. února 2019 od 18.30 hodin, bude v kostele sv. Michala v Brně na Dominikánském náměstí zahájena tradiční Pouť ke svatému Valentinovi, jehož jméno dalo základ „svátku všech zamilovaných“.

Valentinská pouť začíná bohoslužbou, hostem bude slovenský kněz Pavel Hudák. Na mši navazuje přednáška: „Proč láska ztroskotává?“ a diskuze na témata: vztahy a jejich budování; cesta k mému srdci a k srdci druhých; citový život a naše touhy; uzdravení ze zranění a selhání.

P. Pavol Hudák je oblíbeným přednášejícím na témata: lásky, vztahů, hodnoty panenství… Je iniciátorem blahořečení mučednice čistoty Anny Kolesárové, která zemřela ve Vysoké nad Uhom. P. Pavel tam působí již více než dvacet let a toto místo za tu dobu navštívilo přes 30 000 mladých lidí. Na počátku se sem začaly konat poutě radosti, které se časem rozšířily o poutě zralosti, poutě rodin a různé duchovní obnovy. V současné době je toto místo místem četných poutí, setkání a duchovních obnov.

Plakátek