Seminář Manželům nablízku – pro ty, kdo se chtějí naučit naslouchat druhým

12.11.2018

Seminář Manželům nablízku proběhne v sobotu 17. listopadu 2018 v sále farního úřadu u sv. Jakuba v Brně (Jakubské náměstí, 1. patro) od 9.30 do 15.30 hodin.

Projekt Manželům nablízku, který připravuje Národní centrum pro rodinu, chce povzbudit všechny páry ve farnostech, aby se nebály naslouchat těm, kteří potřebují hovořit o svých každodenních těžkostech. Jen tak je možno přispět k tomu, aby se i krizové situace v manželstvích stávaly příležitostí ke vzájemnému růstu a ne začátkem rozpadu vztahu.

Seminář je určen kněžím, jáhnům a manželským párům, které by ve svých farnostech chtěly být nablízku ostatním manželům v těžkostech. Setkání nabídne informace o úskalích manželského vztahu s cílem zvednout vlnu zájmu o život manželů ve farnostech. Jeho součástí jsou přednášky lektorů Manželských setkání, kněží a psycholožky.
Seminář je zdarma, hradí jej německá křesťanská nadace Renovabis, která pomáhá křesťanům ve střední a východní Evropě.

Více v přiloženém programu nebo zde.
Přihlašování probíhá zde do pondělí 12.11. 2018 včetně.
Plakát

Seminář bude natáčen kamerou (zachyceni budou především přednášející a jejich prezentace), proto organizátoři žádají o dochvilnost.