Do Brna přijede arcibiskup z Jižního Súdánu

21.5.2018

Milosrdní bratři pořádají besedu s arcibiskupem episkopální církve v Jižním Súdánu Bernardem Oringou, která proběhne v pondělí 21. května 2018 v 19.00 hodin v Sále Milosrdných bratří v Brně (Vídeňská 7).

Jak uvádí Vít Pospíchal: „Jižní Súdán je země těžce zkoušená mnoha humanitárními a společenskými problémy. I tam jsou ale lidé, kteří chtějí pomoci. Jedním z nich je právě arcibiskup Oringa, který již podruhé zavítá do České republiky a mimo jiné navštíví i brněnský klášter milosrdných bratří, aby se zde setkal s lidmi, vyprávěl jim o životě v Jižním Súdánu a o projektech, které realizuje, a poprosil je o modlitbu a podporu. Tato země v srdci Afriky si zaslouží naší pozornost! Všichni jste na besedu srdečně zváni...

Vstupné doprovolné a výtěžek z občerstvení pošlou milosrdní bratři do Jižního Súdánu.

Plakátek