2018: Chodíme spolu a co dál?

24.2.2018

Komunita Emmanuel v Brně pořádá víkend pro ty, kdo spolu chodí, myslí to se svým vztahem vážně a přemýšlejí o manželství. Setkání obsahuje společné chvály, přednášky, adoraci, vzájemné sdílení a mši svatou. Víkend je určen pouze pro páry.

Nejbližší termíny konání akce jsou: 24. až 25. února 2018 a 21. až 22. dubna 2018 v Brně.

Víkendová setkání jsou pořádána zpravidla dvakrát ročně již od roku 1997. Setkání začíná v sobotu ráno společnou modlitbou chval. Další program obsahuje přednášky, svědectví, skupinky sdílení, adoraci a mši svatou, nechybí čas pro páry a prostor k diskusi a neformálním rozhovorům. Setkání je všem otevřené, vítané jsou také páry, u nichž je věřící jen jeden, nebo páry, kterým jsou blízké křesťanské hodnoty i když třeba do kostela nechodí.

Více informací a přihlášky: www.emmanuel.cz
Plakátek