Tři dny křesťanské spirituality s P. Vojtěchem Kodetem v Brně

19.5.2017 - 21.5.2017

Ve dnech 19. až 21. května 2017 pořádá Pastorační středisko brněnské diecéze a Karmelitánské nakladatelství Tři dny křesťanské spirituality. Pozvání letos přijal P. Cyril Vojtěch Kodet, OCarm., Th.D. Páteční program zahájí úvodní přednáškou v 19.00 hodin v aule Biskupského gymnázia v Brně.

V sobotu od 9.00 hodin začne tamtéž celodenní rekolekce na téma Neposkvrněné srdce. Sobotní rekolekce nenavazuje na páteční přednášku a lze ji absolvovat samostatně, program v sobotu se doporučuje absolvovat celý včetně mše svaté
v 16.00 hodin. Na páteční ani sobotní program není třeba se přihlašovat. Přihlašování k sobotnímu obědu je možné nejpozději do 17.5. do 12h!

V neděli 21. května 2017 zakončí třídenní setkání mše svatá v kostele u sv. Michala v Brně v 9.00 hodin.