Jubilejní XX. zahradní slavnost v Milonicích

2.9.2016 - 4.9.2016

Farnost Milonice a její přátelé pořádají ve dnech 2. až 4. září 2016 í tradiční Zahradní slavnost, letos v pořadí již dvacátou. "Třídenní program, tak jako v minulých letech, nabízí pestrou paletu akcí pro děti i dospělé," říká jeden z dlouholetých organizátorů Pavel Nebojsa.

Pátek je zaměřen nejvíce na děti a rodiny, například dětské odpoledne s programem Pozor, potopa! či letní kino s filmem Uuups, Noe zdrhnul ….

Sobota začíná v 16.30 hodin slavnostní bohoslužbou ke „dvacetinám“ Zahradní slavnosti a pokračuje pestrým večerním programem mimo jiné také posezením u cimbálu s CM Hradisko ze Ždánic. Během večera se také vylosuje hlavní výherce Tomboly o 1000 +1 cen. Hlavním hostem nedělního odpoledne budou Hana a Petr Ulrychovi a jejich obě současné kapely, tedy Javory i Javory Beat.

Celý program Zahradní slavnosti včetně informacích o časech jednotlivých programů a další organizačních věcí jsou na webových stránkách farnosti Milonice www.milonice.rkf.cz nebo na plakátku v příloze.