Kefasfest 2015 s Pavlem Helanem

26.6.2015

Poslední červnový víkend se v Dolních Kounicích uskuteční již čtvrtý ročník multižánrového festivalu Kefasfest, nad kterým převzal záštitu brněnský biskup Vojtěch Cikrle.

Festival nabízí prostor pro hudbu, divadlo a kulturu. Večer v pátek 26. června 2015 bude po zahájení festivalu na horním podiu připraven večer chval za doprovodu scholy Žďár, po kterém vystoupí ve svém sólovém recitálu zpěvák Pavel Helan. Večer bude zakončen zhlédnutím filmu Krev v mobilech.

Sobotním hlavním hostem je U2 Desire revival band Brno. Dále se představí My revolution či Husákovo qvarteto, která ukáže, že i vážná hudba může být zajímavá. V sobotu také vystoupí scholy a skupiny z farností brněnské diecéze – Martini Band, Cecilia, Kninice, Olešnice a Ti druzí. Večer zakončí společným vystoupením s kapelou Svítání.

Organizátoři zvou: Najdi si i ty cestu na Kefasfest!

Více informaci na webu festivalu www.kefasfest.cz