Nové webové stránky poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

19.2.2015

Ve čtvrtek 12. února 2015 byly spuštěny nové webové stránky poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou.
Nová webová adresa je www.zelena-hora.cz.

Nové webové stránky jsou kompletně přepracované s novou grafikou a nahradily takdoposud používané webové stránky, které byly ještě pod správou minulého vlastníka poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, Národního
památkového ústavu.

Na novém webu se můžete dočíst informace o aktuálních událostech, historii, významných osobnostech a současnostipoutního kostela sv. Jana Nepomuckého, praktické informace k návštěvě poutního místa či o plánovaných opravách nebo si prohlédnout bohatou foto a video galerii. Nově také web nabízí možnost učinit rezervaci prohlídky prostřednictvím on-line rezervačního formuláře.

Pro zjednodušení komunikace v případě dotazu, připomínek a kritiky můžete využít i formulář ve spodní části webových stránek. Pro zahraniční návštěvníky jsou webové stránky již nyní k dispozici v anglickém jazyce.
Další jazykové mutace webových stránek se připravují.

Z původní adresy www.zelena-hora.eu jsou stránky automaticky přesměrovány na novou adresu www.zelena-hora.cz.