Vánoční koncerty ve Křtinách

11.1.2015

Ve známém Santiniho poutním kostele Jména Panna Marie ve Křtinách u Brna zazní na rozloučení s vánoční dobou dva slavostní koncerty:

Dne 4. ledna 2015 ve 14.00 hodin ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ - Hej, mistře od Jakuba Jana Ryby. Účinkuje Brněnský filharmonický sbor Beseda brněnská, Dómský smíšený sbor Brno, Orchestr katedrály sv. Petra a Pavla, varhany Dagmar Kolařová, řídí Petr Kolař. Vstupné: prodej 40 minut před zahájením koncertu, plné vstupné 150,- studenti, důchodci a ZTP 100,- Kč

Dne 11. ledna 2015 v 16.00 hodin MORAVSKÁ MŠE VÁNOČNÍ - Čuj, Miko, čuj od Josefa Schreiera. Zve KANTILA Křtiny & Santini Ensemble.
Účinkují: Virtuosi di Mikulov, sbormistr Martin Franze, Komorní smíšený sbor Kantila Křtiny, sbormistr Lukáš Sotolář. Dirigent: Lukáš Sotolář.
Vstupné 120,– / 80,–