Musica animata zve k prožití svátků s hudbou

27.12.2014

Hudební soubor Musica animata pořádá pro všechny lidi dobré vůle řadu vánočních koncertů:

V sobotu 27. prosince 2014 v 18 hod. v bazilice sv. Prokopa v Třebíči
V úterý 30. prosince 2014 v 16 hod. v kostele sv. Jiljí v Moravských Budějovicích
V úterý 30. prosince 2014 v 19:30 hod. v kostele sv. Jakuba Staršího ve Stařči

Po úvodních zpěvných a harmonicky pestrých koledách současného anglického skladatele Johna Ruttera zazní známá ČESKÁ MŠE VÁNOČNÍ Jakuba Jana Ryby „Hej, mistře!“
Účinkuje velký smíšený pěvecký sbor Musica animata (sbormistři Veronika Hrůzová a Libor Komárek) za doprovodu Malého smyčcového orchestru ZUŠ Třebíč (um. vedoucí Vít Coufal) a hostujících muzikantů. Řídí Karel Tomek. Vstupné dobrovolné bude použito na úhradu nákladů koncertu. Tato akce je finančně podpořena v rámci Grantového systému Zdravého města Třebíče, projekt Jan Jakub Ryba – Česká mše vánoční.