Teologický kurz v Brně

26.9.2014

Biskupství brněnské zve všechny zájemce o teologické vzdělávání do Teologického kurzu, který začne začátkem října 2014 a potrvá do května 2015. Kurz bude probíhat o sobotách (přibližně 2x měsíčně) v Brně na Petrově.

V Teologickém kurzu se mohou dospělí katolíci seznámit se základními teologickými obory v duchu učení římskokatolické církve. Kromě vědomostí a informací umožňuje kurz účastníkům zažít společenství církve, poznat podobně smýšlející lidi z různých končin a prohloubit svůj duchovní život. Zájemci se mohou do kurzu přihlásit jak kvůli získání osobního rozhledu, tak pro případnou službu v církvi. Přihlášky budou přijímány do 26. září 2014.

Formulář přihlášky a více informací naleznete na stránkách Diecézního katechetického centra: www.biskupstvi.cz/kc.