iBohoslužby - nová nabídka portálu Noc kostelů

30.5.2014

V těchto dnech se rozbíhá zkušební provoz internetové aplikace iBohoslužby, která doplňuje a rozšiřuje prezentace kostelů v rámci projektu Noc kostelů. Aplikace je určena nejširší veřejnosti a poskytuje přehlednou databázi křesťanských bohoslužeb a informací o kostelech a modlitebnách.

Systém umožňuje editaci a aktualizaci přehledu bohoslužeb min. 2x ročně, a to přímo z jednotlivých farností a sborů prostřednictvím farních editorů v rámci provozu projektů Noc kostelů a Křesťanské Vánoce.

Aplikace umožňuje prezentaci všem křesťanským církvím, které jsou členy nebo přidruženými členy Ekumenické rady církví ČR.

Prezentace bohoslužeb je pro veřejnost a zároveň pro zapojené farnosti a sbory poskytována zdarma a bude postupně doplňována dalšími funkcionalitami a také aplikací pro mobilní telefony.

Farnosti a sbory, které mají zájem o prezentaci v aplikaci iBohoslužby se budou moci přihlašovat pomocí formuláře, který bude v následujícím týdnu zveřejněn na stránkách www.iBohosluzby.cz.

Mgr. Zlata Součková, koordinátorka Noci kostelů
tel. 533 033 298, souckova@biskupstvi.cz