Rok 2014: Fandíme rodině

30.4.2014

Organizace spojených národů vybídla členské státy pro rok 2014 k oslavám 20. výročí Mezinárodního roku rodiny. V rámci církve patří ke stěžejním akcím výročních oslav Národní pouť rodin, která se bude konat 29. až 30. srpna 2014 ve Žďáru nad Sázavou v areálu místního zámku. Hlavním celebrantem a kazatelem bude pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka.

Národní pouť rodin je určena nejen rodinám s malými dětmi, ale všem, kdo chtějí v duchovní a přátelské atmosféře prožít poslední prázdninový víkend. S nabídkou bohatého programu je možno se seznámit na letáčcích i na webových stránkách www.narodnipoutrodin.cz, kde budou postupně zveřejňovány všechny související informace.

Cílem Národní pouti rodin je v rámci oslav Roku rodiny vzájemně se sdílet, inspirovat a přispět k odvaze prohlubovat společenství církve, které je stálým místem pozvání pro všechny.

Milé rodiny, všechny jste srdečně zvány.