Noc kostelů na YouTube

23.5.2014 - 24.5.2014

Krátký videospot na YouTube zve návštěvníky na Noc kostelů, která se bude konat v pátek 23. května 2014.
Na základě grafické předlohy Very Rieder videospot zpracoval Jiří Doffek, doprovodný audiospot byl vyroben ve studiu Radia Proglas, fotografie pocházejí z archivu Noci kostelů.

Odkaz na videospot: https://www.youtube.com/watch?v=KkY5OiD_I5Q

Program již tradiční, a přesto vždy jedinečné Noci kostelů v této chvíli připravuje více než 1200 kostelů v celé České republice.

V brněnské diecézi je nyní zapojeno 120 kostelů a modliteben osmi křesťanských církví. Pořadatelé nyní připravují programy, při nichž budou mít návštěvníci příležitost nahlédnout do věží, sakristií, kaplí, křížových chodeb, klášterních refektářů i rajských zahrad, nechat se v chrámových prostorách provést slovem, povznést hudbou, inspirovat ve ztišení a modlitbě či potěšit při setkání.